Postzegelhandel

HB

Verenigd Europa - CEPT & meelopers
Postzegels & blokken - postfris & gestempeld

Verenigd
Europa

Europa-CEPT

Europa-CEPT
speciaal

Europa-CEPT
gestempeld
1956-1974
1975-1984
1985-1992
1993-1999

VE
meelopers

meelopers
postfris
1939-1973
1974-1980
1981-1988
1989-1993
1994-1999

meelopers
gestempeld
1948-1983
1984-1994
1995-1999

contact
levering
betaling

bestelformulier

filatelistische
links

sitemap

postzegelhandel

Verenigd Europa - meelopers, postfris

Postzegels en blokken, 1981-1988

Bestel met spreadsheets en ontvang…

30% korting!

Zie de 3 voorwaarden

Prijslijst bijgewerkt op woensdag 13 juni 2018

Europa-meelopers postfris, deel 3: 1981-1988
EurocatYvertMichelZonnebloem
1981
Cyprus, Grieks418955455917510,30
Denemarken419174073817520,40
Duitsland4192916108417530,50
Duitsland4238920108817540,40
Finland427584287817550,40
Finland425884788317560,40
Frankrijk4199/01S65/67D 27/291757/591,00
Griekenland4276/771425/261447/481760/610,50
Griekenland4173/781434/391456/611762/671,90
Griekenland41931447146917680,20
Italië41651475174317690,20
Joegoslavië4272/731787/881901/021770/710,40
Joegosl. vel (9 series)4272/73vl1787/88F1901/02Kb1770/71A3,60
Joegoslavië4228/291789/901903/041772/730,40
Joegosl. vel (9 series)4228/29vl1789/90F1903/04Kb1772/73A4,00
Joegoslavië4179/801794/951908/091774/750,50
Joegosl. vel (9 series)4179/80vl1794/95F1908/09Kb1774/75A5,00
Luxemburg4239979102917760,30
Monaco42791275147517770,60
Oostenrijk42601496166717780,50
San Marino42801033124017790,40
Spanje41722249250317800,40
Turkije4261/622338/392576/771781/821,00
Bulgarije427426643038-0,20
Bulgarije blokblok 124BFBlock 117-14,00
Hongarije blokblok 126BF 153Block 149A-2,20
Roemenië blok ■blok 125ongBFBlock 183ongetand14,00
1982
België blokblok 135BF 58Block 5218602,70
Frankrijk4366/67S73/74D 30/311861/620,90
Griekenland44201458148018630,60
Griekenland4429/311461/631483/851864/661,20
Italië43851547181518670,30
Joegoslavië4364/651827/281943/441868/690,50
Joegosl. vel (9 series)4364/65vl1827/28F1943/44Kb1868/69A4,50
Joegoslavië4427/281829/301945/461870/710,50
Joegosl. vel (9 series)4427/28vl1829/30F1945/46Kb1870/71A4,50
Oostenrijk44211531170218720,50
Portugal43791533155618730,80
Portugal blokblok 136BF 35Block 3418742,70
Hongarije443328053547A-0,20
Hongarije blokblok 143BF162Block 159A-2,00
Hongarije blok ■blok 143ongBF162ndBlock 159Bongetand11,00
1983 - Norden/Raad van het Noorden
Denemarken4588/89775/76772/731951/521,10
Finland4590/91886/87922/231953/540,80
Noorwegen4592/93837/38881/821955/561,30
IJsland4594/95549/50596/971957/581,00
Zweden4596/971212/131230/311959/601,00
1983 - overige Europa-meelopers
België46022101215319610,40
Berlijn463565969819620,80
Faeröer blokBF 1Block 119633,60
Frankrijk4574/75S77/78D 32/331967/681,00
Joegoslavië4541/421883/842000/011969/700,50
Joegoslavië4632/331885/862002/031971/720,60
Liechtenstein454376582419730,40
Luxemburg45991021107119740,30
Luxemburg46061929107919751,10
Luxemburg45181034108419760,50
Luxemburg45171035108519770,70
Oostenrijk46241573174419780,50
Portugal4530/351574/791595/001979/844,20
Portugal blokblok 152BF 40Block 3919854,30
Portugal46251581160219861,50
Turkije4537/402394/972636/391987/903,10
Turkije4571/732398/002640/421991/931,40
Hongarije blokblok 156BF166Block 163A-1,80
Hongarije blok ■blok 156ongBF166ndBlock 163Bongetand8,00
Hongarije blokblok 157BF171Block 168A-1,80
Roemenië4553/7+59/3465/743982/91-2,20
1984 - verkiezingen Europees Parlement
België-2133218520670,40
Denemarken-80780420680,50
Duitsland-1041120920691,00
Frankrijk-2306243220700,50
Ierland-54354020710,60
Italië-1610187820720,50
Luxemburg-1047109720730,50
Nederland-1215124520740,40
1984 - overige Europa-meelopers
Andorra, Frans-32834920750,90
Andorra, Frans-33335420760,90
Andorra, Spaans-PA317920770,40
Cyprus, Turks-141/42156/572078/790,60
Berlijn-68272120800,70
Frankrijk-S82/84D34/362081/831,40
Joegoslavië-1933/342053/542084/850,70
Joegoslavië-1944/452066/672086/870,80
Joegoslavië-1951/522071/722088/891,20
Oostenrijk-1619179020900,60
BulgarijeKVAE2822/253241/44-6,30
1985
België2157220921680,50
Cyprus, Grieks64264621690,50
Denemarken83282921720,60
Finland-92195421730,50
Finland-93497021740,70
Griekenland1553/571575/792178/822,10
Griekenland1565158621830,50
Griekenland1576/791594/972184/871,70
Guernsey32131921880,70
Ierland-568/70565/672189/912,50
Joegoslavië-1981210221940,90
Joegoslavië-1993211321950,40
Joegoslavië blokBF 25Block 2621961,00
Joegoslavië-2005/062126/272198/991,00
Monaco-1505172222000,70
Oostenrijk-1641181322010,40
Portugal-1633165522020,70
San Marino-1118132322030,60
Spanje-2398266422040,50
Vaticaan-770/72867/692208/102,00
Hongarije-2994/993772/77A-1,80
1986 - Norden/Raad van het Noorden
Denemarken-872/73868/692290/911,20
Finland-960/61996/972292/931,20
Noorwegen-904/05948/492294/951,40
IJsland-603/04650/512296/971,10
Zweden-1379/801395/962298/991,00
1986 - overige Europa-meelopers
Duitsland-1105127323021,00
Duitsland-1122129023031,00
Berlijn---2304-
Berlijn-71975823050,90
Denemarken-87487723060,60
Groot-Brittannië1215106123070,70
Gr-Britt. brugpaar1215IP1061ZSP2307BP3,50
Griekenland-1598/001627/292313/151,60
Italië-1705/061973/742316/171,20
Joegoslavië-2026/272148/492318/191,00
Joegoslavië-2036215823200,40
Joegoslavië-2045/462167/682321/220,60
Joegoslavië-2073/742194/952324/251,00
Luxemburg, paren uit PB1106/7prs1156+57DD2326/271,10
Luxemburg, s-t uit PB1106/07FH-Blatt12326/27a1,30
Luxemburg PB blauwe kaftC1106bleuMH1blau2326/7PBbl3,30
Luxemburg PB gele kaftC1106jauneMH1 gelb2326/7PBg3,30
Luxemburg-1110116223280,40
Oostenrijk-1671184223290,60
Oostenrijk blokBF 13Block 823310,80
Portugal-1654/551677/782333/341,50
San Marino-1142134823370,60
Spanje-2444/472709/122338/411,10
Spanje, postzegelboekjeC2444MH 12338/41PB3,60
Turkije-2520276423421,00
Bulgarije3471-0,20
Bulgarije3498-0,20
Hongarije blok ■BF189ndBlock 187Bongetand19,00
1987
België-2244/462296/982421/233,10
België-2247229924240,50
België-2260231224250,50
Duitsland-1162133024270,60
Finland-977101324280,60
Finland-992102824290,60
Frankrijk-S96/97D 43/442430/311,50
Griekenland-1629/311653/552432/342,00
Griekenland blokBF 6Block 624352,40
Griekenland-1649166924390,50
Joegoslavië-2090/912211/122440/411,80
Joegoslavië-2121/222241/422442/431,00
Luxemburg-1118/211168/712444/473,60
Luxemburg-1130/321180/822448/503,90
Portugal-1694/961717/192454/562,50
1988
België-2293234525430,50
Berlijn-76180025441,10
Cyprus, Grieks689/90693/942545/463,60
Denemarken-93192825471,00
Duitsland-1183135125481,00
Duitsland-1204137225500,70
Frankrijk-2501263625510,70
Frankrijk-2530266625520,70
Frankrijk-2533266925530,60
Frankrijk-2551268725541,00
Griekenland-1675/77A1692/94A2555/573,20
Griekenland-1674A1695A25581,80
Griekenl. rolzegel1674B1695C2558R3,20
Griekenland-1695/96A1715/16A2559/602,50
Griekenl. rolzegel1695/96B1715/16C2559/60R3,20
Joegoslavië blokBF 30Block 3125611,60
Joegoslavië-2165/662284/852562/631,00
Joegoslavië-2174229025640,50
Joegoslavië-2175229225660,30
Joegoslavië-2183/842300/012567/681,20
Liechtenstein-880/82939/412569/712,70
Liechtenstein-886/87945/462572/732,10
Luxemburg-1144/451194/952574/751,00
Luxemburg-1157/581207/082576/771,00
Malta-77679725781,00
Nederland-1306/081336/382580/822,20
Nederland blok-BF 31Block 3125832,30
Noorwegen-94899525844,50
San Marino-1186/881391/932586/882,20
Spanje-2565283025890,50
Turkije-2578/792829/302590/911,00
Zwitserland-1296136725920,70
Hongarije3965A-0,20
» deel 4 » 1989-1993 »»

Spreadsheet/rekenblad

Download hele prijslijst (1939-1999) als spreadsheet. Hij is beschikbaar in twee formaten:

Bijzonder geschikt voor bestellingen:

Postzegelhandel HB
gespecialiseerd filatelistisch postorderbedrijf
Harrie Baken
harriebaken@harriebaken.com
Academielaan 152
NL-5037 EW Tilburg
tel +31 6 23 36 93 80
Contactformulier
KvK Tilburg 18035796
btw-id NL078875560B01