Postzegelhandel

HB

Verenigd Europa – CEPT & meelopers
Postzegels & blokken – postfris & gestempeld

Verenigd
Europa

Europa-CEPT

Europa-CEPT
speciaal

Europa-CEPT
gestempeld
1956-1974
1975-1984
1985-1992
1993-1999

VE
meelopers

meelopers
postfris
1939-1973
1974-1980
1981-1988
1989-1993
1994-1999

meelopers
gestempeld
1948-1983
1984-1994
1995-1999

contact
levering
betaling

bestelformulier

filatelistische
links

sitemap

postzegelhandel

Verenigd Europa – meelopers, postfris

Postzegels en blokken, 1989-1993

Bestel d.m.v. spreadsheets en ontvang…

30% korting!

Zie de 3 voorwaarden

Prijslijst bijgewerkt op woensdag 13 juni 2018

Europa-meelopers postfris, deel 4: 1989-1993
YvertMichelZonnebloem
1989 – Norden/Raad van het Noorden
Denemarken950/51947/482679/801,50
Finland1048/491084/852681/821,40
Noorwegen974/751017/182683/841,50
IJsland652/53699/002685/861,00
Zweden1516/171537/382687/881,00
1989 – overige Europa-meelopers
België2326237826890,50
Denemarken95294926900,60
Duitsland (BRD)1248141626911,20
Frankrijk2572270626930,60
Griekenland1709A1725A26940,70
Ierland68468126950,50
Italië1815208326960,70
Luxemburg1172122326970,50
Portugal1762178426980,80
Spanje2628289426990,50
België2336238827000,80
Cyprus, Grieks708/11711/142701/040,80
Cyprus, Gr, blokBF 14Block 1427053,00
Duitsland (BRD)1254142227070,80
Berlijn (BRD)79783627081,30
Denemarken94994627090,80
Finland1067109327100,80
FrankrijkS100/01D 45/462711/121,80
Griekenland1711A1727A27131,90
Griekenland1711B1727C2713R2,30
Joegoslavië2223C234427140,30
Joegoslavië2230/312355/562715/160,30
Joegoslavië2250/512376/772719/200,80
Luxemburg1168121827210,50
Luxemburg1171122227220,50
Malta78981027230,20
Malta802/03823/242724/250,70
Nederland1330136027260,30
Oostenrijk1799197027270,60
Spanje2622288727280,50
Turkije2599285127290,70
Turkije2604285627300,90
1990
België2351240228140,60
Cyprus, Grieks748/51750/532816/191,50
Duitsland (BRD)1277144528220,80
Groot-Brittannië1457/581263/642824/251,30
FrankrijkS 104/05D 47/482826/271,50
Griekenland1744+7+51A1753+6+0A2832/341,30
Ierland701/02698/992835/361,50
Joegoslavië2285/862417/182837/381,80
Joegoslavië2303/042434/352839/401,10
Joeg. velletjes (9 series)2303/04F2434/35Kb2839/40A10,00
Joegoslavië blokBF 37Block 3728411,40
Joegoslavië2310/112440/412843/441,60
Joego. velletjes (9 series)2310/11F2440/41Kb2843/44A16,00
Oostenrijk1808197828480,50
Oostenrijk1831200228490,60
San Marino1229/311435/37A2850/521,80
Turkije2632/332884/852861/621,00
Turkije2636288828631,00
IJsland68373028640,70
Andorra, Fr, BP ongetand398/99IPnd418/19ZSPUongetand88,00
Duitsland (DDR)289932990,50
Gibraltar6196060,60
Sovjet-Unie575660930,40
Sovjet-Unie581761570,40
Tsjechoslowakije285330530,70
Tsjechoslowakije286730670,40
1991 – Norden/Raad van het Noorden
Åland51/5251/522956/571,70
Denemarken1007/081003/042958/591,60
Denem. postzegelboekjeC10071003MH2958PB5,50
Faeröer215/16219/202960/612,40
Finland1108/091142/432962/631,50
Groenland206/07217/182964/652,40
Noorwegen1025/261068/692966/671,60
IJsland697/98747/482968/691,40
Zweden1649/501666/672970/711,50
Zweden met nr1649/50nr1666/67Nr2970/71nr2,30
1991 – overige Europa-meelopers
Andorra, Frans40142229720,80
Andorra, Spaans209/10219/202973/741,00
België2409246129750,50
Duitsland1334150229761,80
Duitsland, blokBF 23Block 2429771,20
FrankrijkS106/07D 49/502979/801,40
Hongarije, se tenant3312/13st4131/32ZDA2985/86st5,00
Hongarije, se-tenant ongetand3312/3stnd4131/32ZDB2985/86st21,30
Ierland758/61755/582987/903,20
Ierland, blokkenH-Blatt24/252991/925,50
Italië1899216729930,80
Italië1907217529940,80
Joegoslavië2367/682503/042995/961,40
Joegoslavië2370/712507/082997/981,50
Oostenrijk1866203729990,70
Polen3123331430000,50
Polen3138333330010,50
Portugal1833/341859/603002/031,60
Portugal, blokBF 78Block 7730043,00
afbeelding San Marino, blokBF 17Block 1430083,90
San Marino uit blokuit 30081,80
Spanje2731/342996/993012/151,60
Turkije2673292530160,40
Vaticaan911/13st1043/45ZD3017/19st4,30
VN NYNY584/87NY608/113020/233,20
VN GenfG202/05G194/973024/277,40
VN WenenW118/21W110/133028/312,40
België240224540,40
België24690,90
Finland1146/471,50
Oostenrijk20390,20
Polen312233180,50
Sovjet-Unie62280,20
Tsjechoslowakije287530750,20
1992 – Europese interne markt
België2485253731500,50
Denemarken1041103831510,70
Duitsland1476164431520,80
Gr-Brittannië1634141831530,50
Gr-Britt. brugpaar1634IP1418ZSP3153BP1,30
Frankrijk2776292431540,50
Griekenland1812182431550,60
Ierland81381031560,80
Ierland, postzegelboekjeC813MH3156PB10,00
Israël119212470,70
Luxemburg1255130531580,50
Nederland1413144931590,50
Portugal1924194631600,70
Spanje2788308731610,50
1992 - overige Europa-meelopers
Albanië2290250531700,60
Bulgarije3477401431713,00
Duitsland1428160131740,70
Finland1132116631754,10
Finland117631760,80
Griekenland, blokBF 10Block 1031797,70
Hongarije3375420031810,50
Hongarije3388421531860,60
Hongarije3392421631870,50
Italië1932220031880,60
Italië1982225031892,60
Joegoslavië2406/072542/433191/922,50
Joegoslavië2428/292562/633193/942,50
Joegosl. velletjes (9 series)2428/29F2562/63Kb3193/94A24,00
Joegoslavië2431/322569/703195/964,30
Joegosl. velletjes (9 series)2431/32F2569/70Kb3195/96A37,20
Kroatië172/73209/103197/980,90
Spanje2800/033089/923201/041,10
België postzegelboekjeMH 342,90
Gibraltar646/492,30
Oostenrijk20640,70
Oostenrijk189520650,60
Zwitserland14650,50
Zwitserland139814770,70
1993
België2495/992547/513308/122,70
België2519257133130,50
Duitsland1481164933141,00
Griekenland, blokBF 11Block 1133152,70
Hongarije424433160,50
Oostenrijk1939211133201,00
Spanje2864313033220,50
Europalia '93 Mexico
België250825600,50
Mexico23591,30
Euregio Bodensee
Duitsland150916780,80
Oostenrijk192720960,70
Zwitserland142715010,60
Sport
Albanië blokBFBlock 992,10
Cyprus, Grieks8068050,20
Cyprus, Gr vel (20)806F805Kb5,00
Frankrijk279529410,50
Nederland1443/441479/800,90
San Marino1317/181526/270,80
Slovenië55580,50
Slovenië62640,90
Zweden, postzegelboekjeC1743MH 1795,40
Noorden
Faeröer242/43246/471,80
Faeröer postzegelboekjeC242/43MH 66,20
Faeröer se tenant242/43st246/47ZDuit PB1,80
Finland1176/771210/111,20
Groenland222/23234/352,80
Noorwegen1080/811123/241,50
Zweden se tenant1755/54st1772/73ZD1,10
Zweden, se tenant1754/55st1773/72ZD1,10
Overige
Burundi989/901772/734,50
Faeröer237/39243/45A2,50
Faeröer, blokBF 6Block 62,50
Finland116311970,40
Finl. ATM, automaatzegelsATM 161,80
Frankrijk280829540,50
Frankrijk ongetand2808nd2954Uongetand32,00
Frankrijk280929560,50
Frankrijk ongetand2809nd2956Uongetand32,00
Frankrijk, blokBF 15Block 136,40
Hongarije, blokBFBlock 2261,50
Hongarije, blokBFBlock 2281,50
afbeelding Italië blok1987/98st2254/65ZD7,70
Joegoslavië2492/932628/292,30
Joegoslavië, blokBF 41Block 422,20
Joegoslavië2495/962634/352,30
Joegosl. velletjes (9 series)2495/96F2634/35Kb21,00
Oostenrijk193721080,60
afbeelding San Marino blok1332/43stBlock 177,70
Slovenië37/4039/420,80
Slovenië49/5451/562,50
Slovenië63/6465/660,20
Tsjechië110,50
» deel 5 » 1994-1999 »»

Spreadsheet/rekenblad

Download hele prijslijst (1939-1999) als spreadsheet. Hij is beschikbaar in twee formaten:

Bijzonder geschikt voor bestellingen:

Postzegelhandel HB
gespecialiseerd filatelistisch postorderbedrijf
Harrie Baken
harriebaken@harriebaken.com
Academielaan 152
NL-5037 EW Tilburg
tel +31 13 468 46 15

gsm +31 6 23 36 93 80
KvK Tilburg 18035796
btw-id NL078875560B01