Postzegelhandel

HB

Verenigd Europa – CEPT & meelopers
Postzegels & blokken – postfris & gestempeld

Verenigd
Europa

Europa-CEPT

Europa-CEPT
speciaal

Europa-CEPT
gestempeld
1956-1974
1975-1984
1985-1992
1993-1999

VE
meelopers

meelopers
postfris
1939-1973
1974-1980
1981-1988
1989-1993
1994-1999

meelopers
gestempeld
1948-1983
1984-1994
1995-1999

contact
levering
betaling

bestelformulier

filatelistische
links

sitemap

postzegelhandel

Verenigd Europa – meelopers, postfris

Postzegels en blokken, 1994-1999

Bestel d.m.v. spreadsheets en ontvang…

30% korting!

Zie de 3 voorwaarden

Prijslijst bijgewerkt op woensdag 13 juni 2018

Europa-meelopers postfris, deel 5: 1994-1999
 omschrijvingMichelZonnebloem
1994 – 40 jaar West-Europese Unie
Luxemburg13460,60
Portugal19990,60
Spanje31810,60
1994 – Natuur & milieu
Alderney,Talpa europaea,Ulex europaeus,Erinaceus europaeus, Mi. 72+73+80A1,20
JoegoslaviëEuropese natuur2676/773,30
1994 – Sport
Finland blokEK atletiekBlock 124,00
1994 – overige Europa-meelopers
Duitsland172434331,10
FrankrijkConseil de l'EuropeD 51/523434/351,80
Frankrijk300734360,70
Ierlandzitting Europees Parlement85434400,60
Ierland postzegelboekjezitting Europees ParlementMH 263440PB3,20
Italië233734410,60
Luxemburg134534420,50
LuxemburgEurOffice134734430,50
NoorwegenEureka-conferentie1159/603444/451,50
PortugalLissabon2017/203447/502,70
Portugal blokLissabonBlock 10034513,00
ZwedenEur. Economische Ruimte181134520,90
FrankrijkEuropese kunst3004Scully (IRL)1,50
FrankrijkEuropese kunst3059Baselitz (D)1,50
Frankrijk, samenhangendKanaaltunnel3023/26ZDse tenant3,50
Frankrijk, blokPostzegelsalon (II)Block 146,80
Gr-Britt. samenhangendKanaaltunnel1513/16ZDse tenant2,80
Joegoslavië'Radost'26781,50
LuxemburgEuropese bronstijd13480,70
MoldaviëNAVO/OTAN/NATO128/293,20
OostenrijkPan-Europese Beweging21411,20
1995 – Europees natuurbeschermingsjaar
Oekraïne14935831,30
Portugal2063/65A3584/862,00
(Slovenië blok: zie 1996)
Spanje320736050,60
1995 – Norden/Raad van het Noorden
Åland - brugparen102/03ZSP2,20
Denemarken1105/061,80
Faeröer276/771,60
Faeröer blok van 4, randnrs276/774-erBlock6,60
Finland1302/031,40
Zweden, PB of blokMH204/Bl3,00
1995 – sport
Griekenland, EK basketbal18831,60
RoemeniëEJOD51081,40
1995 – overige Europa-meelopers
Ålandtoetreding EU9936220,70
Åland - brugpaartoetreding EU99ZSP3622BP1,70
Albanië2567/683623/243,00
Bulgarije, blokEuropese milieuconferentieBlock 2293,30
Cyprus, Grieks - blokEurophilex 95Block 172,50
Finlandtoetreding EU128836290,90
FrankrijkEuropees notariaat30680,70
ItaliëOogartsencongres24000,60
Macedonië (lijntanding!)RvE en OSVE6136380,80
MonacoEuropees bonsaicongres22191,50
NederlandTien voor Europa1531koe0,80
Nederland velTien voor Europa1531Kbkoe9,50
Oostenrijktoetreding EU214636390,70
OostenrijkBertholdstein21550,20
OostenrijkCEMT215936400,70
Slovenië'Europa in miniatuur'125ski0,80
Zwedentoetreding EU188036431,00
1996
DenemarkenKopenhagen1116/193743/466,00
Denemarken - postzegelboekjeKopenhagenMH3741PB5,90
FrankrijkConseilD 53/543747/481,60
Frankrijk ongetandConseilD 53/54U3747/48O42,00
Ierlandvoorzitter EU95237490,60
LiechtensteinEuropese bronstijd112837500,90
EK voetbal '96 in Groot-Brittannië
Albanië2591/922,70
Azerbeidzjan blokBlock 251,20
Bulgarije blokBlock 2301,00
Cyprus, Turkss-t horizontaal436/37ZDse tenant0,80
Cyprus, Turkss-t vertikaal436/37ZDse tenant0,80
Cyprus, Turkss-t blok van 4436/37ZD4-erBlock1,60
Cyprus, Turkss-t vell436/37Kb8x27,40
Gambia2366/816,00
Gibraltar759/62A3,30
Gibraltar brugparen759/62AZSP7,50
Gibraltar blokBlock 253,30
Groot-Brittannië1625/293,60
Gr-Brittannië brugparen1625/29ZSP8,20
Gr-Britt. postzegelboekjeMH 11215,30
Jersey737/413,10
Nederland15830,60
Roemenië samenhangend5180/84ZDse tenant3,70
Roemenië blokBlock 3002,80
Vietnam - samenhangend2797/98ZDse tenant1,20
Overige meelopers
BelgiëBrussel2694/972,20
BelgiëspoorwegzegelsEPM 390/91Thalys15,20
Bosnië-HerzegowinaEuropees Festival740,90
Bosnië-Herz. vel (20)Europees Festival74Kb19,00
BulgarijeEuropese ontwikkelingsbank4206/072,00
FrankrijkEuropese kunst3127Wercollier (L)1,50
Hongarijewiskundigencongres43950,40
ItaliëMZS Bari '9724590,60
ItaliëEuropabeker2461Juventus0,60
Jerseykaart v Europa7290,60
JoegoslaviëEuropese natuur2781/822,00
JoegoslaviëRadost2791/921,20
Oostenrijk blokBlock 1210,00
SloveniëEuropa in miniatuur136/381,90
Slovenië blokEuropees natuurjaarBlock 3[1995]1,40
ThailandASEM16800,20
ZwedenErinaceus europeaus1925A0,20
1997
Duitsland192638550,70
Nederlandvoorzitter & EU-top162238620,60
Nederland, se tenant1620/21ZD3863/640,90
Nederland, s-t andersom1621/20ZD3864/630,90
Nederland, strook v 31620/1/0ZD3863/64/631,40
Nederland, strook v 3 [andersom]1621/0/1ZD3864/63/641,40
Rusland, vignettoetreding622Zf38650,30
600 jaar Unie van Kalmar
Åland1290,60
Åland, brugpaar129ZSP1,40
Faeröer3190,90
oude schepen Oostzee
Estland3020,40
Estland, blokBlock 101,30
Letland, blokBlock 111,40
Litouwen6390,20
Sint Adalbert
Duitsland19140,70
Hongarije44461,00
Tsjechië1410,50
Vaticaan12090,80
Sport
AlbaniëBari 972624/251,10
Albanië, blokBari 97Block 1112,20
Cyprus, GrieksEK basketbal8960,80
ItaliëBari 9725120,80
SloveniëEK judo2100,90
SpanjeEK basketbal33370,60
TsjechiëEK zwemmen1520,60
Turkije31311,20
IJslandSKEL870/711,30
NAVO/OTAN
Bulgarije, blokNo-Atl samenw4304/07ZD1,30
SpanjeNAVO-top33380,60
Overige meelopers
DuitslandDenkmal Berus19320,40
Duitsland, Denkmal Berus, velletje v 101932Kb3,60
Duitsland, Denkmal Berus, horizontaal paar1932Paar0,70
Duitsland, Denkmal Berus, 5x rolzegel + rugnummer5x1932Rstrook v 51,90
ItaliëVerdrag van Rome24870,60
ItaliëPaola Ruffo25040,60
JoegoslaviëEuropese natuur2823/242,30
JoegoslaviëRadost2834/352,00
Joegoslavië velletjes van 8Radost2834/35Kb20,00
LuxemburgVerdrag van Rome14160,60
KroatiëGutenberg410/11& Cervantes1,80
SloveniëEuropa in miniatuur1770,80
SloveniëEuropa in miniatuur1930,90
SloveniëEuropa in miniatuur204/050,30
DuitslandEuregio19570,80
LuxemburgEuregio14250,60
Roemenië Aeromfila 97 (CEPT '99+opdruk)52800,40
ZwitserlandSwissair16091,70
1998
DuitslandEuropese Centrale Bank200039730,80
Duitsland, vel (10)Europese Centrale Bank2000Kb3973A8,20
Griekenland50 jr Europese Beweging197739752,70
Malta blokEuropese culturele maandBlock 1639771,00
Overige
Åland, Noorden1420,60
Albanië, samenhangendEK worstelen2656/57ZDse tenant1,40
HongarijeEK atletiek4508/102,10
JoegoslaviëEuropese natuur2860/612,40
JoegoslaviëRadost2878/792,30
Joegoslavië blokDonaucommissieBlock 461,40
Joegoslaviëpostministers28940,80
KroatiëInterpol4580,50
KroatiëDonaulanden4670,50
MonacoPostEurop24221,30
1999
de Euro
Italië (1998)Dag van Europa260340910,70
LuxemburgEuro146940930,60
Spanje, se tenant velletje3466/77ZD409617,70
1999 – 50 jaar Raad van Europa
Albanië268140972,50
Andorra, Spaanse post26640990,30
Azerbeidzjan46041011,00
Azerbeidzjan velletje (10)460Kb4101A10,00
Bulgarije439041020,30
Cyprus, Grieks92941030,70
Estland34141060,50
Georgië318/194108/092,10
Georgië velletjes (18)318/19Kb4108/09A38,00
Hongarije454241100,50
Italië263641120,60
Kroatië50441130,50
Litouwen69541160,30
Luxemburg147041170,50
Malta1063/644119/200,80
Malta, velletjes (10)1063/64Kb4119/20A8,00
Moldavië30441211,40
Moldavië velletje (10)304Kb4121A14,00
Oekraïne30641220,20
Polen376241240,70
Roemenië met vignet5409Zf4126+V0,30
Rusland72141270,30
San Marino183841281,10
San Marino velletje (20)1838Kb4128A22,00
Slovenië25841290,70
Slowakije33941301,00
Slowakije blokBlock 1141310,80
Tsjechië21341320,30
Overige
Andorra (Spaanse post)Europees erfgoed2700,40
BulgarijeEuropese Politiebond0,30
Griekenlandberoemdheden1,00
ItaliëEuropese verkiezingen41430,60
JoegoslaviëRadost1,40
Joegoslavië met vignetRadostZierfeld2,00
Joegoslavië brugparenRadostZSP3,40
Joegoslavië velletjes van 8RadostKb11,80
KroatiëEuropese carnavalssteden0,50
2000 – sport
JoegoslaviëEK voetbal2 w2,00
SlowakijeEuroliga basketbal0,20
Einde!  8^)

Spreadsheet/rekenblad

Download hele prijslijst (1939-1999) als spreadsheet. Hij is beschikbaar in twee formaten:

Bijzonder geschikt voor bestellingen:

Postzegelhandel HB
gespecialiseerd filatelistisch postorderbedrijf
Harrie Baken
harriebaken@harriebaken.com
Academielaan 152
NL-5037 EW Tilburg
tel +31 13 468 46 15

gsm +31 6 23 36 93 80
KvK Tilburg 18035796
btw-id NL078875560B01