Postzegelhandel

HB

Verenigd Europa - CEPT & meelopers
Postzegels & blokken - postfris & gestempeld

Verenigd
Europa

Europa-CEPT

Europa-CEPT
speciaal

Europa-CEPT
gestempeld
1956-1974
1975-1984
1985-1992
1993-1999

VE
meelopers

meelopers
postfris
1939-1973
1974-1980
1981-1988
1989-1993
1994-1999

meelopers
gestempeld
1948-1983
1984-1994
1995-1999

contact
levering
betaling

bestelformulier

filatelistische
links

sitemap

postzegelhandel

Verenigd Europa - meelopers, gestempeld

prijslijst postzegels en blokken, 1984-1994

Prijslijst bijgewerkt op vrijdag 26 juli 2019

Bestel met spreadsheets en ontvang…

30% korting!

Zie de 3 voorwaarden

Meelopers 1984-1994YvertMichelZonnebloemgebruikt cto
1984
België2133218520670,15-
Denemarken80780420680,10-
Duitsland, BRD1041120920690,150,20
Frankrijk230624322070-0,30
Luxemburg1047109720730,20-
Nederland1215124520740,10-
Oostenrijk161917902090-0,35
1985
België2157220921680,200,25
BRD1073124121700,10-
Denemarken83282921720,150,20
Finland92195421730,20-
Oostenrijk1641181322010,200,25
Hongarije29743750A--0,10
Hongarije, blokBF 181Bl 179A--2,25
Hongarije, blokBF 182Bl 180A--2,25
1986
Finland960/61996/972292/930,65-
Noorwegen904/05948/492294/950,60-
IJsland603/04650/512296/970,75-
Duitsland, BRD1105127323020,20-
Duitsland, BRD1122129023030,200,25
Denemarken87487723060,15-
Luxemburg1106/7prs1156+57DD2326/27-1,10
Luxemburg, PB blauwC1106bleuMH1blau2326/7PB-3,35
Oostenrijk1671184223290,300,35
Oostenrijk, blokBF 13Bl 82331-0,75
Spanje, PBC2444MH 12338/41PB-3,60
Hongarije, blokBF 189Bl 187A--2,65
1987
België2247229924240,150,20
België2260231224250,100,15
Duitsland, BRD1162133024270,100,15
Finland977101324280,150,20
Finland992102824290,150,20
Luxemburg1118/211168/712444/471,551,80
Luxemburg1130/321180/822448/501,501,55
Duitsland, BRD11601328-0,150,20
1988
België2293234525430,10-
Berlijn76180025441,00-
Denemarken93192825470,65-
Duitsland, BRD1183135125480,20-
Duitsland, BRD1204137225500,20-
Frankrijk250126362551-0,50
Luxemburg1144/451194/952574/750,700,75
Luxemburg1157/581207/082576/770,45-
Nederland1306/081336/382580/82-2,25
Noorwegen94899525840,500,55
Hongarije-3965A--0,10
1989
Noorden
Denemarken950/51947/482679/800,70-
Faeröer178/79182/83--2,80
Finland1048/491084/852681/820,70-
Noorwegen974/751017/182683/840,60-
IJsland652/53699/002685/860,70-
Zweden1516/171537/382687/880,65-
overige
België2326237826890,25-
Denemarken95294926900,40-
Duitsland, BRD1248141626910,35-
Gr-Brittannië1377119926920,45-
Duitsland, BRD1254142227070,30-
Nederland1330136027260,10-
Spanje2622288727280,20-
1990
België2351240228140,30-
Duitsland, BRD1277144528220,20-
Oostenrijk1808197828480,250,30
Oostenrijk1831 20022849-0,40
IJsland68373028640,35-
Hongarije, blokBF 214Bl 213--1,35
1991
Finland1108/091142/432962/630,951,00
IJsland697/98747/482968/690,85-
België2409246129750,20-
Hongarije, se-tenant3312/13st4131/32ZDA2985/86st-3,75
Hongarije, vel3312/13F4131/32AKb2985/86A-29,50
Oostenrijk1866203729990,350,40
VN NYNY584/87NY608/113020/23-2,70
VN NY +tabNY584/7tabNY608/11Zf3020/23T-3,15
VN GenG202/05G194/973024/27-6,35
VN G +tabG202/05tabG194/97Zf3024/27T-5,45
VN WenenW118/21W110/133028/31-2,30
VN W +tabW118/21tabW110/13Zf3028/31T-2,70
Joegoslavië blokBF 39Bl 40--2,55
1992
België2485253731500,20-
Duitsland, BRD1476164431520,300,35
Gr-Brittannië1634141831530,40-
Ierland8138103156-0,50
Ierland, PBC813MH3156PB-11,55
Israël11921247--0,60
Israël +tab1192tab1247Zf--1,00
Nederland1413144931590,10-
Portugal192419463160-0,35
Albanië se-tenant2274/75st2493/94ZD3162/63st-1,55
Alb. vel2274/75F2493/94Kb3162/63A-11,30
Alb. met vignet2274/75+V2493/94Zf3162/63+V-2,25
Alb. brugparen2274/75IP2493/94ZSP3162/63BP-3,15
Albanië2280/822499/013166/68-3,45
Duitsland, BRD1428160131740,250,30
Finland113211663175-2,60
Finland-11763176-0,65
Zweden1697/981713/123206/07-0,60
Zweden +nr1697/98+N1713/12+Nr3206/07+nr-1,25
Denemarken, blokBFBl 8--2,00
Frankrijk27592903--0,50
Frankrijk2779/822927/30--3,90
Gibraltar-646/49--2,25
Moldavië29/3041/42--1,70
Oostenrijk18952065--0,45
Zwitserland13981477-0,15-
1993
België2495/992547/513308/12-1,10
België2519257133130,300,35
Duitsland, BRD1481164933140,400,45
Griekenland, blokBF 11Bl 113315-2,70
Hongarije42443316-0,40
Luxemburg1279132933170,400,45
Malta893/94914/153318/19-1,35
Oostenrijk1939211133200,400,45
Europalia '93 Mexico
België25082560-0,350,40
Euregio Bodensee
BRD15091678-0,300,35
Oostenrijk19272096-0,450,50
Zwitserland14271501-0,350,40
sport
Cyprus, Grieks806805--0,20
Kroatië203246--0,40
Malta885/88906/09--2,05
Malta, blokBF 12Bl 12--2,20
Nederland1443/441479/80-0,350,50
San Marino1317/181526/27--0,80
Slovenië5558-0,450,50
Zweden, PBC1743MH179--5,35
Noorden
Åland70/7170/71--0,95
Åland BP70/71IP70/71ZSP--2,05
Denemarken1057/581054/55--1,40
Denemarken, PBC10571054MH--7,00
Faeröer, PBC242/43MH 6--6,20
Faeröer, se-tenant242/43st246/47ZDex PBuit PB1,80
Finland1176/771210/11-0,850,95
Groenland222/23234/35--2,70
Noorwegen1080/811123/24-0,901,00
IJsland737/38784/85-1,001,05
Zweden, se-tenant1755/54st1772/73ZD--uitv
Zweden s-t+nr1755/54stN1772/3ZDNr--1,30
Zweden, se-tenant1754/55st1773/72ZD-1,05
overige
Faeröer237/39243/45A--2,45
Faeröer blokBF 6Bl 6--2,45
Finland11631197-0,100,15
Finland, ATM-ATM16--1,75
Frankrijk28082954-0,400,50
Frankrijk28092956-0,400,50
Frankrijk, blokBF 15Bl 13--6,00
Hongarije, blokBl 226--1,45
Hongarije, blokBl 228Europese routes in de oudheid1,45
Italië, blok1987/98st2254/65ZD--7,70
Jersey, PBC602MH 5--4,05
Jers s-t uit PB602/05 st603/06ZD--2,00
Man575541--0,45
Oostenrijk19372108-0,400,50
San Marino, blok1332/43stBl 17--7,70
Slovenië37/4039/42--0,80
Slovenië49/5451/56--2,45
Slovenië63/6465/66--0,20
Slowakije175--0,40
Tsjechië11--0,25
Vaticaan met vignet941+V1079ZfZierfeld-1,15
1994
Duitsland, BRD1552172434330,350,40
FrankrijkS112/13D 51/523434/35-1,80
Frankrijk286030073436-0,50
Griekenland1844/451854/553437/38-1,20
Ierland85785434400,500,55
Ierland, PBC856aMH 263440PB-3,15
Luxemburg129513453442-0,40
Noorwegen1116/171159/603444/45-1,10
Polen35173446-0,50
Portugal, blokBF 102Bl 1003451-2,95
Zweden1793181134520,450,50
Zweden +nr1793+N1811+Nr3452+nr-1,05
40 jaar West-Europese Unie
Luxemburg12961346--0,45
Portugal19771999--0,50
Spanje29153181--0,45
nato
Moldavië128/29--3,20
natuur en milieu
Alderney, Erinaceus europaeus72+73+80A--1,20
sport
Finland, blokBF 12Bl 12--3,95
Finland ATMTDATM 22--2,05
Moldavië133/35--2,85
Moldavië blokBl 5--4,50
Roem, opdruk5024/25--0,15
overige
Frankrijk28583004--1,25
Frankrijk met vignet2916+V3021ZfSIDA/AIDS0,75
Frankrijk29143059--1,35
Frankrijk blokBF 16Bl 14--6,80
Griekenland18321843--1,00
Joegoslavië25402678--1,50
Joegosl + vignet2540+V2678Zf--2,15
Joegosl brugpaar2540IP2678ZSP--3,70
Joegosl vel (8)2678Kb--13,60
Luxemburg12981348--0,45
Oostenrijk19722141--0,90
Polen3488--0,30
Slovenië83/8489/90--0,25
Slovenië91/9297/98--7,90
Zwitserland14471518--0,75
» derde deel »1995-1999 »»

Spreadsheet/rekenblad

Download hele prijslijst (1948-1999) als spreadsheet. Beschikbaar in twee formaten:

Bijzonder geschikt voor bestellingen, want:

Postzegelhandel HB
gespecialiseerd filatelistisch postorderbedrijf
Harrie Baken
harriebaken@harriebaken.com
Marie Koenenlaan 432
NL-5044 NK Tilburg
tel +31 6 23 36 93 80
Contactformulier
KvK 18035796
btw NL078875560B01