Postzegelhandel

HB

Verenigd Europa – CEPT & meelopers
Postzegels & blokken – postfris & gestempeld

Verenigd
Europa

Europa-CEPT

Europa-CEPT
speciaal

Europa-CEPT
gestempeld
1956-1974
1975-1984
1985-1992
1993-1999

VE
meelopers

meelopers
postfris
1939-1973
1974-1980
1981-1988
1989-1993
1994-1999

meelopers
gestempeld
1948-1983
1984-1994
1995-1999

contact
levering
betaling

bestelformulier

filatelistische
links

sitemap

postzegelhandel

Verenigd Europa – meelopers, gestempeld

prijslijst postzegels en blokken, 1984-1994

Prijslijst bijgewerkt op woensdag 13 juni 2018

Bestel met spreadsheets en ontvang…

30% korting!

Zie de 3 voorwaarden

Meelopers 1984-1994YvertMichelZonnebloemgebruikt cto
1984
België2133218520670,15
Denemarken80780420680,10
Duitsland, BRD1041120920690,150,20
Frankrijk2306243220700,30
Luxemburg1047109720730,20
Nederland1215124520740,10
Oostenrijk1619179020900,35
1985
België2157220921680,200,25
BRD1073124121700,10
Denemarken83282921720,150,20
Finland92195421730,20
Oostenrijk1641181322010,200,25
Hongarije29743750A0,10
Hongarije, blokBF 181Bl 179A2,25
Hongarije, blokBF 182Bl 180A2,25
1986
Finland960/61996/972292/930,65
Noorwegen904/05948/492294/950,60
IJsland603/04650/512296/970,75
Duitsland, BRD1105127323020,20
Duitsland, BRD1122129023030,200,25
Denemarken87487723060,15
Luxemburg1106/7prs1156+57DD2326/271,10
Luxemburg, PB blauwC1106bleuMH1blau2326/7PB3,35
Oostenrijk1671184223290,300,35
Oostenrijk, blokBF 13Bl 823310,75
Spanje, PBC2444MH 12338/41PB3,60
Hongarije, blokBF 189Bl 187A2,65
1987
België2247229924240,150,20
België2260231224250,100,15
Duitsland, BRD1162133024270,100,15
Finland977101324280,150,20
Finland992102824290,150,20
Luxemburg1118/211168/712444/471,551,80
Luxemburg1130/321180/822448/501,501,55
Duitsland, BRD116013280,150,20
1988
België2293234525430,10
Berlijn76180025441,00
Denemarken93192825470,65
Duitsland, BRD1183135125480,20
Duitsland, BRD1204137225500,20
Frankrijk2501263625510,50
Luxemburg1144/451194/952574/750,700,75
Luxemburg1157/581207/082576/770,45
Nederland1306/081336/382580/822,25
Noorwegen94899525840,500,55
Hongarije3965A0,10
1989
Noorden
Denemarken950/51947/482679/800,70
Faeröer178/79182/832,80
Finland1048/491084/852681/820,70
Noorwegen974/751017/182683/840,60
IJsland652/53699/002685/860,70
Zweden1516/171537/382687/880,65
overige
België2326237826890,25
Denemarken95294926900,40
Duitsland, BRD1248141626910,35
Gr-Brittannië1377119926920,45
Duitsland, BRD1254142227070,30
Nederland1330136027260,10
Spanje2622288727280,20
1990
België2351240228140,30
Duitsland, BRD1277144528220,20
Oostenrijk1808197828480,250,30
Oostenrijk1831 200228490,40
IJsland68373028640,35
Hongarije, blokBF 214Bl 2131,35
1991
Finland1108/091142/432962/630,951,00
IJsland697/98747/482968/690,85
België2409246129750,20
Hongarije, se-tenant3312/13st4131/32ZDA2985/86st3,75
Hongarije, vel3312/13F4131/32AKb2985/86A29,50
Oostenrijk1866203729990,350,40
VN NYNY584/87NY608/113020/232,70
VN NY +tabNY584/7tabNY608/11Zf3020/23T3,15
VN GenG202/05G194/973024/276,35
VN G +tabG202/05tabG194/97Zf3024/27T5,45
VN WenenW118/21W110/133028/312,30
VN W +tabW118/21tabW110/13Zf3028/31T2,70
Joegoslavië blokBF 39Bl 402,55
1992
België2485253731500,20
Duitsland, BRD1476164431520,300,35
Gr-Brittannië1634141831530,40
Ierland81381031560,50
Ierland, PBC813MH3156PB11,55
Israël119212470,60
Israël +tab1192tab1247Zf1,00
Nederland1413144931590,10
Portugal1924194631600,35
Albanië se-tenant2274/75st2493/94ZD3162/63st1,55
Alb. vel2274/75F2493/94Kb3162/63A11,30
Alb. met vignet2274/75+V2493/94Zf3162/63+V2,25
Alb. brugparen2274/75IP2493/94ZSP3162/63BP3,15
Albanië2280/822499/013166/683,45
Duitsland, BRD1428160131740,250,30
Finland1132116631752,60
Finland117631760,65
Zweden1697/981713/123206/070,60
Zweden +nr1697/98+N1713/12+Nr3206/07+nr1,25
Denemarken, blokBFBl 82,00
Frankrijk275929030,50
Frankrijk2779/822927/303,90
Gibraltar646/492,25
Moldavië29/3041/421,70
Oostenrijk189520650,45
Zwitserland139814770,15
1993
België2495/992547/513308/121,10
België2519257133130,300,35
Duitsland, BRD1481164933140,400,45
Griekenland, blokBF 11Bl 1133152,70
Hongarije424433160,40
Luxemburg1279132933170,400,45
Malta893/94914/153318/191,35
Oostenrijk1939211133200,400,45
Europalia '93 Mexico
België250825600,350,40
Euregio Bodensee
BRD150916780,300,35
Oostenrijk192720960,450,50
Zwitserland142715010,350,40
sport
Cyprus, Grieks8068050,20
Kroatië2032460,40
Malta885/88906/092,05
Malta, blokBF 12Bl 122,20
Nederland1443/441479/800,350,50
San Marino1317/181526/270,80
Slovenië55580,450,50
Zweden, PBC1743MH1795,35
Noorden
Åland70/7170/710,95
Åland BP70/71IP70/71ZSP2,05
Denemarken1057/581054/551,40
Denemarken, PBC10571054MH7,00
Faeröer, PBC242/43MH 66,20
Faeröer, se-tenant242/43st246/47ZDex PBuit PB1,80
Finland1176/771210/110,850,95
Groenland222/23234/352,70
Noorwegen1080/811123/240,901,00
IJsland737/38784/851,001,05
Zweden, se-tenant1755/54st1772/73ZDuitv
Zweden s-t+nr1755/54stN1772/3ZDNr1,30
Zweden, se-tenant1754/55st1773/72ZD1,05
overige
Faeröer237/39243/45A2,45
Faeröer blokBF 6Bl 62,45
Finland116311970,100,15
Finland, ATMATM161,75
Frankrijk280829540,400,50
Frankrijk280929560,400,50
Frankrijk, blokBF 15Bl 136,00
Hongarije, blokBl 2261,45
Hongarije, blokBl 228Europese routes in de oudheid1,45
Italië, blok1987/98st2254/65ZD7,70
Jersey, PBC602MH 54,05
Jers s-t uit PB602/05 st603/06ZD2,00
Man5755410,45
Oostenrijk193721080,400,50
San Marino, blok1332/43stBl 177,70
Slovenië37/4039/420,80
Slovenië49/5451/562,45
Slovenië63/6465/660,20
Slowakije1750,40
Tsjechië110,25
Vaticaan met vignet941+V1079ZfZierfeld1,15
1994
Duitsland, BRD1552172434330,350,40
FrankrijkS112/13D 51/523434/351,80
Frankrijk2860300734360,50
Griekenland1844/451854/553437/381,20
Ierland85785434400,500,55
Ierland, PBC856aMH 263440PB3,15
Luxemburg1295134534420,40
Noorwegen1116/171159/603444/451,10
Polen351734460,50
Portugal, blokBF 102Bl 10034512,95
Zweden1793181134520,450,50
Zweden +nr1793+N1811+Nr3452+nr1,05
40 jaar West-Europese Unie
Luxemburg129613460,45
Portugal197719990,50
Spanje291531810,45
nato
Moldavië128/293,20
natuur en milieu
Alderney, Erinaceus europaeus72+73+80A1,20
sport
Finland, blokBF 12Bl 123,95
Finland ATMTDATM 222,05
Moldavië133/352,85
Moldavië blokBl 54,50
Roem, opdruk5024/250,15
overige
Frankrijk285830041,25
Frankrijk met vignet2916+V3021ZfSIDA/AIDS0,75
Frankrijk291430591,35
Frankrijk blokBF 16Bl 146,80
Griekenland183218431,00
Joegoslavië254026781,50
Joegosl + vignet2540+V2678Zf2,15
Joegosl brugpaar2540IP2678ZSP3,70
Joegosl vel (8)2678Kb13,60
Luxemburg129813480,45
Oostenrijk197221410,90
Polen34880,30
Slovenië83/8489/900,25
Slovenië91/9297/987,90
Zwitserland144715180,75
» derde deel »1995-1999 »»

Spreadsheet/rekenblad

Download hele prijslijst (1948-1999) als spreadsheet. Hij is beschikbaar in twee formaten:

Bijzonder geschikt voor bestellingen:

Postzegelhandel HB
gespecialiseerd filatelistisch postorderbedrijf
Harrie Baken
harriebaken@harriebaken.com
Academielaan 152
NL-5037 EW Tilburg
tel +31 13 468 46 15

gsm +31 6 23 36 93 80
KvK Tilburg 18035796
btw-id NL078875560B01